Aktualności

Franke na targach LivingKitchen w Kolonii

20.01.2015

Dla wielu z nas życie domowe toczy się przede wszystkim w kuchni. To miejsce szczególne, które dziś nie służy już tylko do przygotowywania posiłków. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń strefy gotowania staje się idealnym miejscem do spotkań rodzinnych, towarzyskich. Miłośnikom najnowszych trendów w wyposażeniu kuchennych wnętrz przypominamy, że właśnie dziś rozpoczęły się międzynarodowe targi LivingKitchen w Kolonii.

Franke na targach LivingKitchen w Kolonii

Firma Franke również zaprezentuje tam swoje produkty. To doskonały moment na zapowiedź najnowszej kolekcji Frames by Franke, czyli perfekcyjnie dopasowanych urządzeń pod względem wzorniczym i technologicznym. Z okazji targów, uruchomiono specjalny blog z informacjami, zdjęciami i filmami o nowych produktach Franke oraz przepisami na pyszne dania z piekarnika.

Targi LivingKitchen to międzynarodowe wydarzenie, gdzie prezentowane są produkty wyposażenia kuchni. To wskaźnik nadchodzących trendów, miejsce spotkań wystawców z 22 krajów, którzy eksponują swoje najnowsze pomysły i innowacje – od mebli kuchennych, poprzez urządzenia AGD, armaturę, po oświetlenie oraz akcesoria. W ramach targów odbywają się również pokazy kulinarne prowadzone przez znane osobistości. 

Targi LivingKitchen potrwają do 25 stycznia 2015 r.

Blog Franke dostępny jest w języku angielskim lub niemieckim. Więcej na: http://livingkitchen-blog.franke.com/en/

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcie: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke