Aktualności

Nice Polska Sponsorem Głównym Sędziów PZPN

19.01.2015

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Nice Polska Sp. z o.o. mają przyjemność poinformować o zawarciu umowy, na mocy której marka Nice uzyskała status Głównego Sponsora Sędziów PZPN. Umowa została podpisana na okres jednego roku kalendarzowego, a więc na rundę wiosenną sezonu 2014/15 oraz rundę jesienną rozgrywek w sezonie 2015/2016.

- Cieszymy się, że po raz pierwszy w historii polscy arbitrzy mają sponsora głównego. Jest to na pewno element zaufania do trudnej, ale coraz lepszej pracy sędziów. Jestem przekonany, że będzie to owocna współpraca – powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

– Firma Nice Polska od dawna wspiera polski sport m.in. piłkę nożną oraz żużel. Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania polskich sędziów piłkarskich. Ich praca jak nasza i produktów Nice, opiera się na precyzji, dokładności, niezawodności i profesjonalizmie – dodał Adam Krużyński, dyrektor zarządzający Nice Polska Sp. z o.o.

W ramach współpracy sponsoringowej firma Nice Polska Sp. z o.o. uzyskała prawo posługiwania się tytułem „Głównego Sponsora Sędziów PZPN”, a także otrzymała powierzchnię reklamową na ubiorze sędziów prowadzących rozgrywki Ekstraklasy, I i II ligi oraz Pucharu Polski. Logotyp Nice pojawi się na ramionach strojów arbitrów prowadzących mecze, dresach oraz na chorągiewkach sędziów asystentów.

źródło i zdjęcie: Nice Polska

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska