Aktualności

Firma Domański zaprasza do internetowej galerii zdjęć schodów

16.01.2015

Schody wewnętrzne drewniane zaprezentowane w galerii firmy Domański to efekt pracy, która zaczyna się od projektowania, następnie przechodzi w fazę produkcji i kończy się montażem. Już podczas tworzenia projektu, do zamówienie firma podchodzi całkowicie indywidualnie, wiedząc, iż miejsce montażu nigdy nie będzie takie samo jak poprzednio.

Firma Domański zaprasza do internetowej galerii zdjęć schodów

Firma Domański zbiera najpierw szereg informacji zarówno czysto technicznych jak i tych związanych z dekoracją i estetyką schodów wewnętrznych. Gdy ma już wszelkie potrzebne informacje, płynnie przechodzi w etap produkcji, wiedząc, iż zamówienie powinno zostać zrealizowane możliwie jak najszybciej.

W ciągu kilku tygodni specjaliści, postępują dokładnie z wcześniej wyznaczonym harmonogramem i oczywiście projektem. Gdy schody są gotowe, zajmuje się transportem produktu w miejsce wybrane przez zamawiającego. Na miejscu następuje sprawny montaż i dopiero w tym momencie, można uwiecznić na zdjęciu pracę firmy Domański.

Jeśli ktoś z Państwa ma chęć zamontować w swoim mieszkaniu nowoczesne schody drewniane, to na pewno znajdzie inspirację na jednym z tych zdjęć.

Galeria zdjęć schodów - link tutaj.

źródło i zdjęcia: DOMAŃSKI

Firma powiązana:

Domański

Telefon 34 366 55 47, 34 366 52 81, 601 412 814
www.schodydomanski.pl
biuro@domanski.com.pl

Domański