Aktualności

M&S Okna i Drzwi Gazelą Biznesu 2010

28.02.2011

Aby znaleźć w prestiżowym zestawieniu Gazel Biznesu, spółka musi spełniać rygorystyczne zasady kwalifikowania. Wiele firm nie zachowało dotychczasowego tempa wzrostu, przez co wypadły z listy. M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. znalazła się w zaszczytnym gronie wyróżnionych po raz trzeci.

O miejscu w rankingu Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych małych i średnich firm decyduje dynamika przychodów z ostatnich trzech lat. Spółka nie może też ani razu odnotować straty. O tym, że nie jest to zadanie łatwe, świadczy to, że w tegorocznym zestawieniu znalazło się jedynie 34% laureatów z roku ubiegłego.

 - Ostatni raz gościliśmy w rankingu w roku 2006 oraz 2007 . Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że w tych trudnych dla gospodarki latach nasza spółka radzi sobie bardzo dobrze. Nie wszystkim udaje się utrzymać na liście ze względu na rygorystyczne kryteria, które należy spełnić. - mówi Bogdan Tysiąc prezes firmy M&S Okna i Drzwi

Gazelą Biznesu może zostać tylko taka firma, która rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, ani razu nie zarejestrowała straty, z roku na rok odnotowuje przyrost sprzedaży, a co ważne publikuje i ujawnia wyniki finansowe.

Ostatnie kryterium sprawia, że tego rodzaju rankingi nabierają znaczenia nie tylko w kontekście pojedynczej firmy, ale również w szerszym aspekcie gospodarczym. To swego rodzaju barometr kondycji małych i średnich przedsiębiorstw. Spółki, które nie boją się prezentować wyników finansowych, postrzegane są na rynku jako godne zaufania i przejrzyste.

Źródło: inplusPR

Więcej

Firma powiązana:

MS więcej niż OKNA

Telefon 59 841 08 00, 801 608 608 (infolinia)
www.ms.pl
info@ms.pl

MS więcej niż OKNA