Aktualności

Kominki OPTI-MYST w najstarszym opactwie na Wyspach Brytyjskich

13.01.2015

Opactwo Glastonburry w hrabstwie Somerset w Wielkiej Brytani - uważane za jedną z najstarszych budowli chrześcijańskich na Wyspach Brytyjskich, uważane z miejsce pochówku legendarnego króla Artura.

Dzięki kasetom Opti-myst paleniska opactwa ożyły, migocząc ogniem jak za czasów świetności budowli.Zabytek tak wysokiej klasy wymaga ciągłego nadzoru i renowacji w celu zachowania go dla przyszłych pokoleń. Dbałość o odtworzenie atmosfery i warunków panujących w pomieszczeniach opactwa wymaga stosowania nowoczesnych materiałów najwyższej klasy, które jednocześnie pozwolą na zachowanie unikalnego charakteru budowli.

Dlatego z dumą możemy pochwalić się faktem, że w procesie renowacji obiektu zdecydowano się na wykorzystanie technologii Opti-myst, a dokładnie pięciu kaset kominkowych Dimplex z trójwymiarowym efektem płomienia Opti-Myst.

Technologia Opti-Myst została wykorzystana podczas remontu tej ważnej atrakcji turystycznej, ze względu na swój realizm oraz bezpieczeństwo i bezobsługowość jaką zapewnia. Dzięki kasetom Opti-myst paleniska opactwa ożyły, migocząc ogniem jak za czasów świetności budowli.

źródło i zdjęcie: Glen Dimplex

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex