Aktualności

Balustrady szklane poleca ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

12.01.2015

Balustrady szklane znajdujące się w ofercie firmy ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych to produkty wykonane z użyciem materiałów najwyższej jakości.

Naszym celem jest tworzenie indywidualnych, niepowtarzalnych realizacji, dlatego z przyjemnością realizujemy nie tylko własne projekty, ale także koncepcje dostarczone przez naszych Klientów.

Szkło daje wiele możliwości aranżacji – w zależności od oczekiwań Klienta możemy zaoferować mu zróżnicowaną kolorystykę, desenie i faktury surowców. Balustrady szklane są eleganckie i dają wrażenie lekkości. Jako eksperci doradzamy jak najlepiej zaprojektować balustradę i dobrać odpowiedni do tego typu konstrukcji rodzaj bezpiecznego szkła. Balustrady ze szkła mogą znaleźć zastosowanie we wnętrzach budynków, ale także na zewnątrz jako balustrady na tarasach czy balkonach.

Niezwykle ważnym aspektem wykonywanych przez nas balustrad szklanych jest bezpieczeństwo – zapewniamy je dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii hartowania szkła i laminowania ze sobą dwóch warstw szklanych. Taka technika pozwala na wykorzystanie do tworzenia konstrukcji także dużych powierzchni szkła, używanych m. in. przy projektowaniu tzw. balustrad szklanych samonośnych, bez metalowych czy stalowych elementów mocujących.

źródło i zdjęcie: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych