Aktualności

Cayono – klasyka jutra w ofercie Kaldewei

12.01.2015

Stylistyka kolekcji CAYONO została świadomie dostosowana do kształtów typowych dla nowoczesnej architektury łazienkowej. Proste linie bez zaokrągleń i konsekwentna geometria wprowadzają wrażenie uporządkowania, harmonię i prostotę – w obecnym z dnia na dzień bardziej złożonym świecie nabierającym coraz większego tempa.

Jednocześnie kolekcja CAYONO została stworzona z myślą o codzienności. Proste ściany wanny zapewniają dużo przestrzeni wewnątrz wanny – nawet jeśli jej zewnętrzne wymiary są niewielkie. Równe dno wanny zapewnia wygodę podczas prysznica na stojąco.

Obszerne wnętrze i płaskie dno wanny

  • Dostępna w 5 rozmiarach: 150 x 70cm, 160 x 70cm, 170 x 70cm, 170 x 75cm, 180 x 80cm.
  • Rozmiary pozwalają na zaaranżowanie zarówno małej, jak i dużej łazienki.
  • Płasko ukształtowane dno pozwala na komfortowe korzystanie z prysznica.
  • Zwiększone bezpieczeństwo zapewnia opcjonalna powierzchnia antypoślizgowa.
  • Wykonana ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5mm.
  • Dostępna również w wersji z uchwytami.
  • 30 lat gwarancji.

W nowo zaprojektowanej powierzchni antypoślizgowej do wanny CAYONO bezpieczeństwo i design stanowią doskonałą funkcjonalną i wzorniczą symbiozę. Powierzchnia antypoślizgowa została zaprojektowana w optymalnym miejscu i wielkości, tak, aby zapewnić komfortowe i bezpieczne korzystanie z prysznica. Tym samym w małej łazience CAYONO doskonale nadaje się do połączenia w niej obu funkcji – kąpieli i prysznica.

TÜV Rheinland potwierdził własności opcjonalnej powierzchni przeciwpoślizgowej i pełnej powierzchni przeciwpoślizgowej KALDEWEI: kategoria B dla stref mokrych, po których chodzi się boso (DIN51097), kategoria R10 dla właściwości przeciwpoślizgowych w pomieszczeniach roboczych i strefach roboczych o zwiększonym zagrożeniu poślizgiem (DIN51130).

źródło i zdjęcie: KALDEWEI

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.