Aktualności

Zainspiruj się Niagarą z kolekcji Stone Master!

09.01.2015

Inspiracja naturą to wciąż mocny i wiodący trend współczesnej architektury. Projektanci i wykonawcy implementują ten wątek zarówno do wnętrz jak i na nowoczesnych elewacjach domów.

Elewacje obłożone Niagarą stanowią doskonałe dopełnienie roślinnych kompozycji wokół budynkuOdpowiedzią na to zapotrzebowanie rynku jest kolekcja Stone Master – Niagara. Powstała z inspiracji krajobrazem jednego z największych wodospadów świata. Kolorystyka kamienia utrzymana jest w konwencji melanżu barw natury, który idealnie komponuje się z jasnymi tonacjami koloru ścian zewnętrznych oraz brązowymi dachówkami.

Kamień elewacyjny Niagara tworzą ciepłe tonacje beżu i jasnego brązu przeplatające się z chłodnymi szarymi refleksami. Dzięki czemu, okładzina współgra m.in. z mocno przeszklonymi powierzchniami oraz ze wszelkimi eko-materiałami.

Okładzina współgra m.in. z mocno przeszklonymi powierzchniami oraz ze wszelkimi eko-materiałamiElewacje obłożone Niagarą stanowią doskonałe dopełnienie roślinnych kompozycji wokół budynku. W zależności od pozostałych dodatków, Niagara może nadać zewnętrznej części domu wyrazu lub estetycznej lekkości, dlatego sprawdzi się zarówno w domach o regularnych kształtach, jak i w nieco bardziej modernistycznych projektach.

źródło i zdjęcia: Stone Master

Firma powiązana:

Stone Master S.A.

Telefon 42 213 21 12
www.stonemaster.pl
office@stonemaster.pl

Stone Master S.A.