Aktualności

Grzejniki kanałowe, kolumnowe, konwektorowe w ofercie firmy Vogel & Noot

08.01.2015

W 2014r. wachlarz produktów Vogel & Noot został poszerzony o grupę grzejników kanałowych  Intratherm. Cechą charakterystyczną tego produktu jest umiejscowienie w podłodze pod oknami, co sprawia, że stają się one niewidoczne dla użytkownika. Dzięki temu doskonale wkomponowują się w wystrój każdego wnętrza, zachowują jego estetykę i funkcjonalność, jednocześnie  znakomicie spełniając swoje funkcje grzewcze.

Grzejniki kanałowe Intratherm, kolumnowe Laserline, konwektorowe w ofercie firmy Vogel & Noot

Grzejniki kanałowe Intratherm, kolumnowe Laserline, konwektorowe w ofercie firmy Vogel & NootIntratherm, jako innowacyjne rozwiązanie architektoniczne, znajduje coraz szersze zastosowanie na rynku grzewczym – architekci coraz częściej wykorzystują je nie tylko w klasycznych pomieszczeniach, ale i w industrialnych loftach.

Grzejniki kanałowe Intratherm są doskonałym źródłem ciepła zapewniającym optymalną temperaturę w pomieszczeniach. Występują w wersjach z wentylatorem lub bez, posiadają zarówno funkcje grzania, jak i chłodzenia.

Moc grzewcza przy parametrach 75/65/20 wynosi  173-7548W (w zależności od modelu i jego wielkości). Dł. 600-3500, wys. 90, 110,140, szer. 180,240,260,290,340,420.

Dopełnieniem oferty są kratki maskujące wykonane z drewna, duraluminium bądź ze stali oraz liczne akcesoria (termostaty, siłownik elektryczny, przełączników obrotów czy też czujniki temperatury).

Grzejniki kanałowe są dostępne w cenie już od 692 zł netto!

W bogatej ofercie Vogel&Noot znajdują się również grzejniki konwektorowe oraz kolumnowe. Grzejniki konwektorowe Kontec i Vonaris – idealnie odnajdują się tam, gdzie brak miejsca nie pozwala na umieszczenie standardowego grzejnika płytowego (np. przeszklona ściana lub nisko osadzone okna). Obszerny program produkcji, zaczynając już od wysokości 70 mm, a kończąc na 2200 mm, przy różnych długościach i głębokościach oraz bogata kolorystyka to ich atuty.

Grzejniki kanałowe Intratherm, kolumnowe Laserline, konwektorowe w ofercie firmy Vogel & NootGrzejnik konwektorowy składają się ze zgrzewanych, przewodzących wodę elementów grzewczych wykonanych z przewodów stalowych o przekroju prostokątnym. Z kolei grzejniki kolumnowe LaserLine wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem (dzięki technologii spawania laserowego), a łączenia poszczególnych elementów grzejnika są niezauważalne. Metoda ta pozwala również na dokładne wykończenie wnętrza grzejnika, co znacząco wpływa na zmniejszenie ryzyka korozji.

Grzejniki LaserLine są dostępne w wersji: standard, zaworowej z podłączeniem środkowym, Twin, Theke oraz Bank. Standardowo grzejniki LaserLine są wykonywane w kolorze RAL 9016 (śnieżnobiały), ale na Państwa życzenie możemy je wykonać również w innych kolorach RAL, sanitarnych, bądź metalicznych.

źródło i zdjęcia: Vogel & Noot