Aktualności

Superbrands Created in Poland ponownie dla Jedynki®

08.01.2015

Jedynka® po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem Superbrands Created in Poland. Wyróżnienie to potwierdza konsekwentnie silną pozycję marki oraz dowodzi uznania, jakim cieszy się ona wśród konsumentów, jak również ekspertów z Rady Marek Superbrands.

Superbrands Created in Poland ponownie dla Jedynki®

Niezależna organizacja Superbrands od ponad 20 lat na świecie, a od 10 lat w Polsce wyróżnia marki, które osiągnęły rynkowy sukces. Tytuł Superbrands przyznawany jest z uwzględnieniem opinii zarówno konsumentów, jak i specjalistów z Rady Marek Superbrands. Jest to jedno z najszerzej zakrojonych badań rynku w Polsce - ponad 15 tysięcy respondentów ocenia w nim 3 tysiące marek, odpowiadając na pytania o ich znajomość oraz skłonność do ich polecenia. Wizerunkowa siła badanych brandów jest też oceniana przez niezależne gremium ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, reklamy i PR.

Jedynka®, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, zdobyła tytuł Superbrands Created in Poland, przyznawany najmocniejszym i docenianym przez konsumentów brandom, które zostały opracowane i wprowadzone na rynek w Polsce. Dla budowy wysokiej pozycji marki niezbędne jest zaoferowanie klientom wyjątkowych korzyści oraz spełnianie ich oczekiwań - mówi Małgorzata Skąpska, Kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR w Tikkurila Polska. - Jedynka® to marka silna i przyjazna konsumentowi - dostarczająca nowoczesne rozwiązania oraz produkty w sprawdzonej jakości i przystępnej cenie. Otrzymany przez Jedynkę® po raz kolejny tytuł Superbrands Created in Poland jest dowodem nieustająco wysokiej oceny naszej marki i gamy produktów oferowanych konsumentom.

źródło i zdjęcia: Jedynka

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.