Aktualności

Nowy tynk mineralny od Lakmy

24.02.2011

Firma Lakma Sat - producent chemii budowlanej, rozszerzył swoją ofertę lekkich tynków z grupy Porolit. Na rynku pojawił się tynk mineralny Porolit QM, który przy nakładaniu metodą natryskową charakteryzuje się nawet dwukrotnie wyższą wydajnością niż tradycyjne cienkowarstwowe tynki mineralne.

Porolit QM to lekka i sucha zaprawa tynkarska, przeznaczona do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Nowy tynk mineralny Lakmy tworzy dekoracyjno- ochronną powłokę przy ocieplaniu ścian systemami ociepleń oraz na podłożach z zapraw cementowych, cementowo- wapiennych, betonowych itp.

Tynk mineralny przystosowany jest do nakładania metodą natryskową, tworząc w ten sposób idealną strukturę „baranka”. Dzięki zastosowaniu ekologicznych i ultralekkich wypełniaczy Porolit QM ma wysoką wydajność.  Przy nakładaniu tynku mineralnego metodą natryskową, w zależności od grubości ziarna (1,5 mm lub 2 mm), na m2 zużywane jest od 1,6 – 2,1 kg materiału. Tynk ten charakteryzuje się również wysoką paroprzepuszczalnością i doskonałą przyczepnością.

Porolit QM sprzedawany jest w kolorze białym po 25 kg, do późniejszego wymalowania farbami silikonowymi lub silikatowymi.

Cena detaliczna opakowania: 49 zł netto

Źródło: SFERA PR

Więcej

 

Nowy tynk mineralny od Lakmy

Firma powiązana:

Lakma

Telefon 033 852 66 01
www.lakma.pl
lakma@lakma.com

Lakma
Zobacz produkty: