Aktualności

Baltic Wood wspiera 23 finał WOŚP w Jaśle

08.01.2015

To już tradycja - gramy z WOŚP! Już w najbliższą niedzielę, a więc 11 stycznia 2015, zapraszamy na 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle. Jak co roku na jasielskim rynku odbędą się liczne koncerty oraz pokaz ratownictwa. Po tradycyjnym happeningu pt. "Światełku do Nieba" zagra zespół Kobranocka.

Baltic Wood wspiera 23 finał WOŚP w Jaśle

Baltic Wood z przyjemnością po raz czwarty przyłącza się do tej wspaniałej akcji. Jako sponsorzy przekazaliśmy dodatkowy upominek - voucher na godzinną jazdę quadem w okolicach Rzeszowa. Voucher będzie można wylicytować podczas niedzielnego finału. Zachęcamy do pomocy potrzebującym także poprzez uczestnictwo w tej licytacji. Nowością w tym roku będzie możliwość przekazania datków za pomocą kart płatniczych. Część wolontariuszy zostanie wyposażonych w mobilne punkty POS.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Blisko 120 tys. wolontariuszy będzie zbierało na ten cel pieniądze, które następnie rozliczane będą w ponad 1 700 sztabach, w tym w kilkudziesięciu położonych w wielu miejscach na świecie. W ciągu poprzednich 22 Finałów WOŚP, Orkiestra zebrała ponad 590 mln PLN na wsparcie polskiej medycyny.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood