Aktualności

Kominki, piece i kuchnie kaflowe firmy CEBUD

31.12.2014

Firma CEBUD specjalizuje się w budowie wyłącznie kominków grzewczych, pieców i kuchni kaflowych. Kominki i piece kaflowe są zdolne ogrzewać dom w sposób ciągły, komfortowy przy załadunku drewna 2-3 razy na dobę. Kominki oprócz tego, że są źródłem przyjemności - pięknie wyglądają i cieszą oko ogniem zza czystej szyby – są źródłem znacznych oszczędności przez zastosowanie drewna jako paliwa do ogrzania domu.

Kominki, piece i kuchnie kaflowe firmy CEBUD

To wspaniałe połączenie kominka z efektywnością pieca kumulacyjnego osiągamy przez stosowanie najnowszej generacji materiałów akumulacyjnych. Wysokotemperaturowy wkład kominkowy łączymy z ceramicznymi modułami akumulacyjnymi, których bryły akumulują ciepło i promieniują nim przez 8-12 godzin lub wodnymi wymiennikami ciepła ogrzewającymi wodę centralnego ogrzewania lub użytkową. Ciepło kominka grzewczego oddawane jest za pomocą promieniowania całej powierzchni kominka.

Warto dodać, że w związku z przejęciem przez masę kumulacyjną nadwyżki ciepła i sukcesywne jej uwalnianie w czasie, nie występuje efekt przegrzania pomieszczenia i zachowany jest wysoki komfort cieplny przez wiele godzin.

Pomimo zastosowania w budowie kominka tradycyjnych technik zduńskich, pozostaje on lekki i smukły, a nowoczesny kształt bryły kominka daje możliwość jego zabudowy w formie, która zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika.

Kominki firmy Cebud są zawsze dostosowane do życzeń klientów. Zwykle budowane są jako kominki akumulacyjne, kominki konwekcyjne, i z zastosowaniem wymienników wodnych.

Z szacunku dla klientów firma Cebud do budowy stosuje materiały najwyższej jakości. W ten sposób powstają wysokiej jakości  pieco - kominki, przy których nasi klienci rozkoszują się ogniem, a naturalne ich ciepło wykorzystują do tworzenia zdrowej i miłej atmosfery.

źródło i zdjęcia: Cebud s.c.

Firma powiązana:

Cebud s.c. Maria i Jacek Ręka

Telefon 12 637 36 23, 12 637 92 88, 660 611 169, 795 464 006
www.cebud.eu
cebud@cebud.eu, marketing@cebud.eu

Cebud s.c. Maria i Jacek Ręka