Aktualności

Studnie wodomierzowe w ofercie firmy Gama Plastic

29.12.2014

W ofercie firmy Gama Plastic znajdują się znakomitej jakości studnie wodomierzowe o pionowym kształcie. Zbiorniki są mocno ożebrowane pierścieniami poziomymi oraz pionowymi. Produkowane są w piecach metodą formowania rotacyjnego (rotomoulding), które zapewnia: monolityczny i szczelny odlew, dużą wytrzymałość oraz bezawaryjną eksploatację. Studzienki powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego - ciągami komunikacyjnym i być łatwo dostępne do odczytu wodomierzy.

Studnie wodomierzowe w ofercie firmy Gama Plastic

Urządzenia z serii SW-1000 znajdują zastosowanie w budowie głównych przyłączy wody w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Do takiej konstrukcji wchodzi się po drabince aluminiowej. W wersji standardowej istnieje również możliwość odlania stopni monolitycznie podczas produkcji.

Studnie SW-500 jest stosowana w montażu na terenach ogródków działkowych. Dodatkowo, bywa również wykorzystywana w nowoczesnych systemach wyposażonych w elastyczny zestaw wodomierza, który wyciągany jest na powierzchnię za pomocą linki do odczytu wskaźników. Znajduje również zastosowanie w starych, nieszczelnych studniach wodomierzowych w trakcie modernizacji.

Wymiary zbiorników studni, podobnie jak oczyszczalni ścieków czy innych produktów z oferty firmy, dostosowane są do oczekiwań i potrzeb klientów.

Firmy Gama Plastic zaprasza do zapoznania się z ich specyfikacją.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: GAMA PLASTIC

Firma powiązana:

Gama Plastic

Telefon 509 684 774, 510 341 331
www.gama-plastic.pl, www.gama-plastic.pl/sklep

Gama Plastic