Aktualności

Transport i montaż szamba w ofercie firmy PROBUD

29.12.2014

Firma PROBUD dysponuje terenowym mercedesem MAN z możliwością rozładunku na bok i volvo z hds'em z możliwością rozładunku z tyłu samochodu. Wcześniej należy przygotować wykop i umożliwić dojazd do wykopu samochodem ciężarowym tyłem. W momencie zamawiania zbiornika ustalany jest wstępny termin dostawy.

Termin ten jest potwierdzany w przeddzień realizacji zamówienia. Firma PROBUD umawia się "na godzinę", co umożliwia Państwu synchronizację wykonania wykopu i dostawy.

Transport i montaż szamba w ofercie firmy PROBUD

Zbiornik jest montowany za pomocą urządzeń hydraulicznych, zamontowanych na samochodach ciężarowych. Dla montażu zbiorników przy ciężkich warunkach na placu budowy wysyłamy samochody z napędem na trzy osie.

Po posadowieniu zbiornika zasadniczego monter układa warstwę spoiny cementowej, na której łączona jest górna część zbiornika. Miejsce łączenia zbiorników dwuczęściowych jest następnie zabezpieczanie warstwą zaprawy wodoszczelnej.

Na zamontowanym zbiorniku należy wymurować kominek inspekcyjny do poziomu "0" i przykryć go dostarczoną płytą włazową. W komplecie znajdują się płyty włazowe w ilości równej liczbie komór.

W przypadku wstąpienia ulewnych deszczy, lub podniesienia się poziomu wód gruntowych należy zbiornik zapełnić wodą do połowy jego objętości - konieczność taka występuje w przypadku płytko osadzonych zbiorników do momentu zagęszczenia się gruntu wokół nich.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Probud

Firma powiązana:

Probud

Telefon 32 677 26 60
www.probud.pl
info@probud.pl

Probud