Aktualności

Licytacja nart Kamila Stocha dla Fundacji "Akogo?”. XVII Gala Klubu ISOVER

22.12.2014

22 grudnia ruszyła licytacji nart Kamila Stocha z autografami polskiej kadry skoczków narciarskich. Mistrz olimpijski przekazał narty Ewie Błaszczyk - prezes Fundacji "Akogo?" podczas XVII Gali Klubu ISOVER. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz Fundacji.

Przedmiotem licytacji, która odbywa się w serwisie Charytatywni Allegro, są oryginalne narty Kamila Stocha - mistrza świata w skokach narciarskich i mistrza olimpijskiego. Dodatkowej wartości nadają im autografy złożone przez sportowców polskiej kadry skoczków narciarskich. Oprócz Kamila Stocha  podpisali się na nich: Stefan Hula, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Kacper Skrobot, Grzegorz Sobczyk, Maciej Kot, Piotr Żyła, Jan Ziobro oraz trener polskiej reprezentacji - Łukasz Kruczek. Wyjątkowe narty zostały przekazane przez sportowca na ręce Ewy Błaszczyk podczas XVII Gali Klubu ISOVER - wydarzenia organizowanego przez markę, z którą współpracują zarówno Kamil Stoch, jak i aktorka oraz prezes Fundacji "Akogo?". ISOVER już drugi sezon wspiera Kamila
Stocha i Stefana Hulę jako oficjalny partner, a w ramach współpracy z Ewą Błaszczyk, bohaterką kampanii wizerunkowej ISOVER "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", przekazuje 1 zł z każdej sprzedanej rolki produktów do izolacji Termo-Mata plus i Iso-Mata na rzecz Fundacji "Akogo?".

Aukcja w serwisie Allegro potrwa do 22 stycznia.

źródło i zdjęcia: Isover-Saint-Gobain Construction Products Polska

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska