Aktualności

Poradnik Sopro ułatwia pracę projektantom i wykonawcom

29.12.2014

Nowy Poradnik Sopro zawiera wiele cennych i praktycznych informacji. Firma Sopro dzieli się swoim know-how w takich dziedzinach, jak układanie płytek ceramicznych, fugowanie okładzin, układanie kostki brukowej, układanie płyt z kamienia naturalnego, uszczelnianie powierzchni wykładanych płytkami (w tym basenów), układanie płytek renowacyjne i na podłożach krytycznych, układanie kamienia naturalnego, układanie jastrychów, układanie posadzek odprowadzających ładunki elektryczne, układanie płytek na podłożach metalowych, renowacja pustek pod płytkami i jastrychami, wyrównywanie podłoży, prace terminowe, fugowanie okładzin brukowych, uszczelnienia bitumiczne, renowacja betonu i murów, murowanie klinkieru.

Poradnik Sopro ułatwia pracę projektantom i wykonawcom

Poradniku koncentrujemy się w głównie na rozwiązywaniu szczególnie trudnych, praktycznych problemów: zapobieganie szkodom powstającym na skutek krytycznych zmian warunków atmosferycznych (w tym mrozów), unikanie przebarwień kamienia naturalnego, eliminowanie zagrożeń pojawiających się na jastrychach ogrzewanych, umożliwianie prowadzenia prac terminowych, niedopuszczanie do powstawania wykwitów na klinkierze itp.

Poradnik charakteryzuje podejście systemowe do omawianych zagadnień. Przedstawiamy przemyślane i sprawdzone w warunkach budowlanych technologie i systemy produktów o spektrum sięgającym od domowej łazienki, przez budownictwo przemysłowe po budowę basenów. Poświęcamy należytą uwagę rozwiązaniom specjalistycznym jak uszczelnianie piwnic, izolacja akustyczna i cieplna przy pracach renowacyjnych, a nawet budowa dróg i powierzchni brukowych.

Zawartość Poradnika ma przejrzysty, logiczny i przyjazny czytelnikowi układ. Zachęcamy więc do częstego korzystania z zawartej w nim wiedzy i doświadczenia. Przyniesie to Państwu wkrótce wymierne korzyści, nie tylko finansowe.

Niezależnie od informacji zawartych w Poradniku, prosimy korzystać również z możliwości bieżącego kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pracującymi w terenie.

Link do poradnika na stronie internetowej: www.sopro.pl

źródło i zdjęcia: Sopro

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska