Aktualności

Seminaria „Nowoczesne technologie w architekturze” już w marcu!

17.02.2011

Firmy: Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w tegorocznej edycji seminariów „Nowoczesne technologie w architekturze”. Pierwsze spotkania odbędą się w Zielonej Górze (22 marca) i Jeleniej Górze (23 marca). Celem seminariów jest przybliżenie architektom nowych technologii w zakresie szkła.

Seminaria „Nowoczesne technologie w architekturze” to wykłady z nowych technologii w zakresie: szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, systemów solarnych i fotowoltaicznych, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich zastosowania w zrównoważonych inwestycjach budowlanych.

Jedną z prezentowanych nowości będą nowe rodzaje szkła w systemie Pilkington Profilit™. Umożliwiają one projektantom kreatywne wykorzystanie szkła w nowoczesnej architekturze, a także spełniają wymagania związane z izolacyjnością cieplną, ochroną przeciwsłoneczną i ochroną przed hałasem. W trakcie seminariów „Nowoczesne technologie w architekturze” przedstawiciele firm Pilkington Polska, Geze i Schüco przedstawią również wybrane realizacje architektoniczne i omówią na ich przykładzie zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce.

Źródło: Effective Public Relations

Więcej