Aktualności

Oczyszczanie powietrza chroni zdrowie - promocja świąteczna firmy DAIKIN

17.12.2014

Czyste powietrze w pomieszczeniu to lepsze samopoczucie, większy komfot, który tworzy oczyszczacz powietrza z technologią streamer. 

Oczyszczanie powietrza chroni zdrowie - promocja świąteczna firmy DAIKINOczyszczanie powietrza chroni zdrowie - promocja świąteczna firmy DAIKIN

W powietrzu unosi się wiele cząsteczek, większość z nich jest naturalna i zasadniczo nieszkodliwa, natomiast inne są zanieczyszczeniami chemicznymi. Dlatego niezbędne jest ich usuwanie oraz niwelowanie wszelkich alergenów obecnych w powietrzu, ponieważ wywierają one bezpośredni negatywny wpływ na zdrowie i mogą wyzwalać lub powodować nasilenie objawów astmy i reakcji alergicznych.

Oczyszczanie powietrza może w znaczny sposób przyczynić się do poprawy komfortu oddychania, ponadto urządzenia wysokiej klasy eliminują z powietrza nieprzyjemne zapachy takie jak dym papierosowy, intensywną woń z kuchni lub inne drażniące aromaty. Doskonale nadają się do różnego rodzaju pomieszczeń, zarówno sypialnych, pokoi dziecięcych jak również do przestrzeni dziennych.

W sprawie promocji skontaktuj się z dystrybutorem firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Daikin Airconditioning Poland

Firma powiązana:

Daikin Airconditioning Poland

Telefon 22 319 90 00
www.daikin.pl
office@daikin.pl

Daikin Airconditioning Poland