Aktualności

Ciągle mało Ci inspiracji? Przejrzyj galerię firmy Ralston

16.12.2014

Ralston Colour & Coatings łączy profesjonalne farby i lakiery oraz wysokiej jakości system kolorowania z indywidualnymi potrzebami i elastycznymi rozwiązaniami. Filozofią firmy jest: można osiągnąć więcej, z troską o środowisko, z klasą, efektywnie i w pełnej gamie kolorów.

Ciągle mało Ci inspiracji? Przejrzyj galerię firmy Ralston

Jakość w kolorze

Ralston Colour & Coatings opracowuje i produkuje farby oraz lakiery zarówno do użytku przemysłowego jak i indywidualnego. Adresujemy nasze produkty do ludzi wymagających i profesjonalistów mogących odróżnić i docenić ich walory. Rzadkością jest oferowanie wysokiej jakości farb i lakierów w połączeniu z wypróbowanym, samodzielnie opracowanym systemem kolorowania stosowanym przez wielu producentów na całym świecie. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalną jakość farb i lakierów.

Doświadczenie

Ralston Colour & Coatings to eksportowa marka największego samodzielnego producenta farb i lakierów w Holandii: Van Wijhe Verf. Na rynku krajowym przedsiębiorstwo to jest znane głównie dzięki marce WIJZONOL. Od roku 1916 po dziś dzień kierownictwo firmy znajduje się w rękach rodziny Van Wijhe. Własne laboratoria i zaawansowane technologie są gwarancją produkcji na stałym, bardzo wysokim poziomie. Naszym celem nadrzędnym jest ciągłe dążenie do udoskonalania efektów naszej pracy.

Na dzień dzisiejszy

Ralston Colour & Coatings jest reprezentowany w 28 krajach. Elastyczny i niezależny Naszym najważniejszym czynnikiem sukcesu jest elastyczność. Wielkość oraz struktura naszego przedsiębiorstwa są doskonale do tego przystosowane. Szanujemy naszą niezależność, ponieważ pozwala nam być ambitnym i zwrotnym. Ralston Colour & Coatings to samodzielna, niezależna i ambitna marka w Twoim domu.

System kolorowania Ralston:

  • Wysokiej jakości farby bazowe (baza biała i transparentna).
  • Pasty barwiące, wynalezione i produkowane we własnej fabryce.
  • Mieszalnik, wyposażony w najnowsze oprogramowanie, instalowane na życzenie.
  • Aktualny przepis na kolor, z różnych lokalnych i międzynarodowych kart kolorów.
  • Własny wzornik z kolekcją INSPIRACJA - 1560 kolorów.

Więcej zdjęć i informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: RALSTON COLOUR & COATINGS

Firma powiązana:

RALSTON COLOUR & COATINGS

Telefon 664 058 058, 515 422 928
www.ralston.pl
dwyrozebski@ralstoncolour.com

RALSTON COLOUR & COATINGS