Aktualności

Meble RITORNO – trzy razy retro od Antado

15.12.2014

Meble łazienkowe Ritorno to prawdziwy klasyk zarówno jeśli chodzi o styl, jak również o pozycję w ofercie Antado. Od wielu lat kolekcja ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielbicieli stylistyki retro w kraju i za granicą.

Blat w kolorze mokka do kolekcji RitornoMebli w estetyce rustykalnej nie wybiera się przypadkiem – retro to styl, który po prostu trzeba lubić. Jeśli jednak zostajesię jego wielbicielem, to z reguły wiernym i na długo. Zwolennikom tego właśnie stylu firma Antado ma do zaproponowania prawdziwą „perełkę”, którą są meble łazienkowe Ritorno. To kolekcja składająca się z szafki podumywalkowej, wysokiego regału, szafki nadumywalkowej, lustra oraz szafki lustrzanej.

Meble Ritorno w kolorze waniliiTym, co w pierwszym kontakcie z produktem może zachwycać klientów jest stylistyczna konsekwencja kolekcji. Ritorno mają bowiem wszystkie najlepsze cechy mebli rustykalnych: są tu głębokie frezowania w bocznych pilastrach szafek, wyraźnie zaznaczone płyciny, stylizowane zewnętrzne zawiasy oraz ozdobne uchwyty w stylu retro.

Ritorno modrzewSzlachetną estetykę podkreślają też zaproponowane przez producenta kolory: modrzew (w tej wersji meble wyglądają najbardziej rustykalnie), wenge oraz wanilia (nowe wykończenie). Jasne, waniliowe wykończenie dodatkowo akcentuje subtelność bryły mebli Ritorno, które – choć klasyczne w wyglądzie – mają współczesne gabaryty i zmieszczą się nawet w niedużej łazience.

Stylizowane zawiasy mebli RitornoWielbiciele nowoczesnych rozwiązań użytkowych znajdą pod stylizowanymi zawiasami mebli Antado system cichego domykania, dzięki któremu szafki będą zamykały się lekko i bezszelestnie.

Meble Ritorno wykonano z najwyższej klasy materiałów: do konstrukcji korpusu użyto foliowanego MDF o grubości 16 mm, front zaś przygotowany został z foliowanego, głęboko frezowanego MDF o grubości 22 mm. Z MDF wykonana jest także listwa cokołowa, foliowana w kolorze frontów.

<a class="imagesInContent" href="i/images/7/9/5/dz04MzMmaD01NDc=_src_110795-antado3.jpg" onclick="return hs.expand(this,imagesInContent)"><img src="i/images/7/9/5/dz0yNTAmaD0xNjQ=_src_110795-antado3.jpg" border="0" style="float: right;" /></a>Na uwagę zasługują też piękne blaty proponowane do serii Ritorno wykonane z naturalnego kamienia. Zintegrowane z umywalkami blaty wykonane są z dolomitu (mączki marmurowej utwardzanej żywicą). Do wyboru są dwa odcienie: mokka (ciemny brąz) i piaskowy (jasny beż).

W kolekcji Ritorno oferowane są następujące elementy:

  • szafka pod umywalkę o wymiarach: 99,8x49,9x81,4 cm z trojgiem otwieranych drzwi,
  • regał wysoki prawy/lewy o wymiarach: 39,4x36,9x154,4 cm otwierany, z półkami i blatem (piaskowym lub ciemnym,
  • szafka wisząca o wymiarach: 39,4x19,9x71 cm, otwierana, jednodrzwiowa,
  • szafka lustrzana, dwudrzwiowa o wymiarach: 99,8x15,2x71 cm,
  • lustro o wymiarach 100x71 cm z dekoracyjną ramą,
  • zestaw lamp (2 sztuki) do oświetlenia lustra.

Z punktu widzenia klienta udogodnieniem jest też to, że meble Ritorno w kolorze wanilii oferowane są z przyspieszonym terminem realizacji, który z reguły wynosi cztery tygodnie (oferta ekspresowa). Jeśli meble są dostępne w magazynie okres oczekiwania może się skrócić nawet do kilku dni.

źródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.