Aktualności

Soudal sponsorem 25 Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie

12.12.2014

Firma Soudal znalazła się w gronie głównych sponsorów 62. Kongresu Międzynarodowej Organizacji Dekarzy i 25. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie. Reprezentacja naszego kraju zajęła miejsce na podium i zdobyła nagrodę specjalną prezydenta Międzynarodowej Organizacji Dekarzy (IFD).

Soudal sponsorem 25 Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie

Soudal sponsorem 25 Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w BukareszcieTegoroczna edycja Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy odbyła się w kompleksie wystawienniczym „Romexpo” w dn. 18 – 22 listopada 2014 r., gdzie na powierzchni ponad 4000 m2 rywalizowało 30 drużyn z 16 krajów świata. Młodzi specjaliści o miejsce na podium konkurowali ze sobą w trzech kategoriach: dachy klasyczne (DK), dachy metalowe (DM) i dachy płaskie (DP). Dla zawodników przewidziano dodatkowe wyróżnienie w postaci prestiżowej nagrody specjalnej prezydenta Międzynarodowej Organizacji Dekarskiej (IFD), Michała Olszewskiego.

Najlepsza w kategorii dachy klasyczne i dachy płaskie okazała się drużyna z Austrii. W kategorii dachy metalowe zwyciężyła drużyna specjalistów z Francji. Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce na podium w kategorii dachy metalowe i otrzymała nagrodę specjalną prezydenta Międzynarodowej Organizacji Dekarskiej w kategorii dachy klasyczne.

Prestiżowe zawody stanowiły także okazję do spotkania najlepszych specjalistów z branży dekarskiej, członków Międzynarodowej Organizacji Dekarskiej (IFD) i największych dostawców produktów dekarskich z Chin, Stanów Zjednoczonych oraz z Europy. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Soudal, największego na świecie producenta pian poliuretanowych, a  także czołowego dostawcy mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej, który na Mistrzostwach zaprezentował bogatą ofertę produktów dekarskich ze swojego portfolio. Zawodom towarzyszył 62. Kongres Międzynarodowej Organizacji Dekarzy, reprezentującej branżę dekarską i dbającej o wysoki poziom usług dekarskich na świecie. Soudal znalazł się w gronie sponsorów obydwu wydarzeń.

źródło i zdjęcia: Soudal