Aktualności

Kompaktowa centrala LWZ 403 SOL | LWZ 404 SOL firmy STIEBEL ELTRON

10.12.2014

Jeden pakiet, trzy korzyści: wykorzystanie darmowej energii środowiska, własna produkcja energii elektrycznej oraz atrakcyjny program wsparcia finansowego w postaci dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w programie PROSUMENT.

Pompa ciepła + fotowoltaika = PROSUMENT. Pakiety pełne korzyści oferuje STIEBEL ELTRON

Pompa ciepła + fotowoltaika = PROSUMENT. Pakiety pełne korzyści oferuje STIEBEL ELTRON

Prosument jest częścią programu priorytetowego „Wpierania rozproszonych, odnawialnych źródeł energii i jest linią dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż instalacji i mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii do produkcji energii elektrycznej lub ciepła i energii elektrycznej”. Energia elektryczna wyprodukowana przez system fotowoltaiczny będzie zużywana na potrzeby własne gospodarstwa domowego (w tym pompy ciepła), a ewentualne nadwyżki energii będą oddawane do sieci energetycznej i rozliczane z lokalnym zakładem energetycznym. Takie rozwiązanie, z wykorzystaniem wysokoefektywnych pomp ciepła STIEBEL ELTRON, pozwala na uzyskanie nieosiągalnych do tej pory oszczędności, efektywności i niezależności energetycznej.

Pakiet 1  Pakiet 2  Pakiet 3

Zobacz wybrane rozwiązania systemowe dla Twojego budynku. Sprawdź analizę ekonomiczno-inwestycyjną oraz najważniejsze korzyści: pobierz ulotkę.  Wyślij zapytanie ofertowe.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron