Aktualności

Dołącz do VESBOAcademy.com

11.12.2014

Celem platformy VESBOAcademy.com jest podnoszenie jakości branży instalacji sanitarnych w Polsce. Aby sprostać temu zadaniu, niezbędna jest edukacja na najwyższym poziomie i ciągłe udoskonalania zdobytej wiedzy i umiejętności. Firma Vesbo chce by VESBOAcademy.com integrowało i inspirowało, pomagało w codziennej pracy i zachęcało do szukania innowacyjnych rozwiązań.

Firma Vesbo stawia na inwestowanie w młodzież, kształcącą się w szkołach i uczelniach wyższych o profilu technicznym. Docenia doświadczonych fachowców, do których kieruje program lojalnościowy. Pielęgnuje relacje z hurtowniami poprzez ofertę partnerską, oferującą szereg korzyści dla kontrahentów. Wspólnie dba o jak najwyższy poziom usług w branży.

VESBO Poland działa w polskiej branży instalacji sanitarnych od 2012 roku, specjalizując się w produktach z tworzyw sztucznych. Oferuje najwyższej jakości instalacje sanitarne z PP-R, rury wielowarstwowe Al/PERT i OXYPex, a także kształtki skręcane i prasowane oraz instalacje klejone z PVC i CPVC.

Celem strategicznym marki VESBO jest najwyższa jakość, zarówno produktów, jak i procesów i procedur.

Dołącz do VESBOAcademy.com

VESBOAcademy.com to platforma edukacyjna, która pozwala na zdobycie, pogłębianie i wymianę wiedzy z zakresu instalacji sanitarnych.

źródło i zdjęcie: VESBO POLAND

Firma powiązana:

Vesbo Poland

Telefon 42 640 55 26
www.vesbopoland.pl
biuro@vesbopoland.pl

Vesbo Poland