Aktualności

"Serce u stóp" w walentynkowej kolekcji Komfortu

10.02.2011

Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych Sklepy KOMFORT przygotowały specjalną walentynkową kolekcję dywanów i wykładzin z motywem serc, dzięki którym wnętrze sypialni nabierze romantycznego i przytulnego charakteru. Od kilku lat połowa lutego kojarzy nam się z Dniem Zakochanych.

I jak co roku stajemy przed dylematem jaki prezent podarować bliskiej osobie? Jeżeli bukiet kwiatów, czekoladowe serduszka, czy biżuteria wydają się zbyt banalne, warto wybrać prezent, który będzie nie tylko oryginalny i romantyczny, ale też praktyczny i pozostanie z nami na dłużej.

Z okazji walentynek, sieć sklepów Komfort przygotowała specjalną kolekcję dywaników w kształcie serc, które będą oryginalnym prezentem, a jednocześnie sprawią że romantyczny nastrój zagości na dłużej w naszej sypialni. Walentynkowe dywany Sufix są dostępne w kolorach różu, czerwieni, fuksji, fioletu. Można kupić pojedynczy dywanik lub cały komplet 4 serduszek i ułożyć z nich romantyczną kompozycję. Cena dywanu Sufix o wym. 80 x 80 cm, 79 zł.  

Jeżeli sami chcemy zdecydować o konkretnym wzorze i wymiarze dywanowego serca, w sklepach Komfort można zamówić przycięcie dowolnej wykładziny do wybranego przez siebie kształtu wraz z obszyciem. Taka usługa jest dostępna we wszystkich sklepach Komfort. Z kolei miękka wykładzina dywanowa Happy Hearts (cena 49,99 zł/m2) w różowe serduszka to idealna propozycja dla wszystkich pań lubiących pastelowe wnętrza urządzone w romantycznym stylu.

Źródło: Komfort

Więcej

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort