Aktualności

Saunowanie wykorzystujące promieniowanie podczerwone przedstawia firma Klafs

09.12.2014

Firma Klafs chciałaby przedstawić Państwu inną formę saunowania wykorzystującą promieniowanie podczerwone, które być może dotychczas nie kojarzyło się Państwu z sauną. Tymczasem jest to coraz popularniejsze rozwiązanie.

Saunowanie wykorzystujące promieniowanie podczerwone przedstawia firma KlafsSaunowanie wykorzystujące promieniowanie podczerwone przedstawia firma Klafs

W kabinach termicznych Infrarot Klafs źródło promieniowania, jakim jest podczerwieniowy system ogrzewania powierzchniowego, kryje się za drewnianą okładziną wnętrza. Sprawia to, że wypromieniowywane ciepło jest rozprowadzane na dużej powierzchni i za pośrednictwem drewna równomiernie oddawane kąpiącej się osobie.

Istnieje również możliwość zastosowania w tradycyjnej saunie siedziska InfraPLUS, które w przeciwieństwie do oddziałującej na całe ciało sauny, działa w sposób precyzyjny, w szczególności na obszar pleców.  Aby promienie podczerwieni mogły w pełni rozwinąć swoje kojące działanie, cztery bardzo czułe czujniki SensoCare w promienniku podczerwieni mierzą przez cały program temperaturę skóry i dopasowują intensywność promieniowania do ciała – delikatnie i w pełni automatycznie.

Dzięki komfortowemu nagrzewaniu przez piec sauny wnętrze kabiny można szybko nagrzewać do temperatury pomiędzy 27 °C a 35 °C także w przypadku chwilowych zastosowań podczerwieni. Wygodne siedzenie także przy głębokich ławkach zapewnia możliwość wielostopniowego przestawiania oparcia do przodu. Jeśli program nie jest włączony, można cieszyć się z wygodnej pozycji siedzenia.

Kontakt do firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: KLAFS

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs