Aktualności

Oczka wodne - izolacje zbiorników firmy WINYL-POL

09.12.2014

Folia "IZOWINYL" firmy WINYL-POL to produkt powstający w procesie recyklingu surowców wtórnych PVC. Jest to doskonały materiał na izolacje zbiorników wodnych, zabezpieczenie wałów, do uszczelniania oczek wodnych - stawów ogrodowych.

Oczka wodne - izolacje zbiorników firmy WINYL-POL

Geomembrana wykonana z folii "IZOWINYL" jest doskonałym uszczelnieniem np. składowisk odpadów. Zdwajana folia "IZOWINYL" o standardowej grubości 1,1 mm produkowana jest w trzech kolorach (czarnym, zielonym i niebieskim)w rulonach o szer. 1,5 m.

Łączenie wstęg folii ze sobą w większe powierzchnie może być dokonywane specjalnym klejem lub przez zgrzewanie. Produkujemy gotowe płachty folii "IZOWINYL" o różnych wymiarach, zgrzewane z 1,5 metrowych wstęg, do instalacji w przygotowanym wykopie.

Firma WINYL-POL oferuje również folię "IZOWINYL" zgrzewaną na szerokość 3, 4, 6 lub 8 m w postaci 4 metrowych bel o długości 20-30 m.

Realizujemy zamówienia na wykonanie uszczelnienia na terenie budowy w przygotowanym wykopie. Dotyczy to szczególnie dużych powierzchni kiedy to ze względów technicznych niemożliwe jest wykonanie wielkiej płachty w zakładzie i późniejsze jej transportowanie na teren budowy.

Wykonanie uszczelnienia na budowie ma niewątpliwie tą zaletę, że można dopasować folię do podłoża szczególnie gdy mamy do czynienia z formą o mocno nieregularnych kształtach (np.: oczko w ogrodzie). Unika się wtedy zbyt wielu załamań i pofałdowań folii, stąd często wykonujemy uszczelnienia w terenie, nawet niedużych form.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: WINYL-POL

Firma powiązana:

PPHU Winyl-pol Wybacz sp.j.

Telefon 82 569 22 94
www.winyl-pol.pl
winylpol@gmail.com

PPHU Winyl-pol Wybacz sp.j.