Aktualności

Kärcher w gronie laureatów Budowniczy Polskiego Sportu 2014

08.12.2014

Na tegorocznej gali i podczas finału 15 już edycji Konkursu Budowniczy Polskiego Sportu 2014, srebrna statuetka i tytuł "Budowniczego Polskiego Sportu 2014" powędrowały do firmy Kärcher Sp. z o.o.  Wyróżnienia zostały przyznane za  "specjalistyczne, wysokiej jakości urządzenia i sprzęt przeznaczony do utrzymania czystości obiektów sportowych, rekreacyjnych i hotelowych, wpływający na ich bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, za nieustającą aktywność we wdrażaniu tych rozwiązań na rynku inwestycji sportowych i rekreacyjnych w Polsce, w tym w najbardziej prestiżowych obiektach: pływalniach, halach sportowych i stadionach, a także za profesjonalne doradztwo techniczne".

Kärcher w gronie laureatów Budowniczy Polskiego Sportu 2014

Kärcher w swoim portfolio produktowym posiada urządzenia oraz instalacje, które pozwolą utrzymać czystość na wysokim poziomie w różnego rodzaju obiektach sportowych i rekreacyjnych, basenach czy obiektach SPA.

Przykładem  efektywnego zastosowania urządzeń (np. szorowarek, urządzeń stanowiących połączenie odkurzacza i urządzenia wysokociśnieniowego AP 100/50 M) i instalacji ciśnieniowych Kärcher jest Park Wodny w Rudzie Śląskiej oraz Terma Bania w Białce Tatrzańskiej.

Tytuł i statuetka przyznawane są za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego. Zwłaszcza firmom projektowym, wykonawczym, producentom materiałów i technologii budowlanych, służących rozwojowi budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, inwestorom publicznym (miastom i gminom) i inwestorom prywatnym a także administratorom obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Przedsięwzięciu patronują m.in. Wicepremier, Minister Gospodarki, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Marszałkowie Województw, SARP, PKOI i wiele innych instytucji, związków sportowych oraz stowarzyszeń.     

Kärcher w gronie laureatów Budowniczy Polskiego Sportu 2014Więcej na www.karcher.pl

źródło i zdjęcia: Kärcher - linia domowa

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.