Aktualności

Zimowe Grillowanie z Broil King

05.12.2014

Najlepsze jest jeszcze przed nami: cały czas można siedzieć w ciepłym i suchym miejscu! Nie ważne czy grillujesz karpia na Boże Narodzenie czy inne smakołyki na Nowy Rok, grillować z Broil Kingiem możemy śmiało przez okrągły rok.

Zimowe Grillowanie z Broil King

Od Walentynek do Bożego Narodzenia, od ostatniego dnia szkoły do pikniku na plaży, od imprezy imieninowej na podwórku do zjazdu rodzinnego w domku na wsi, przyjmuj gości z przyjemnością i bez stresu korzystając z możliwości grilla Broil King. Spotykając się z przyjaciółmi i rodziną, bez względu na miejsce i czas spotkania, jedzenie dodające danej okazji ciepła można przygotować na zewnątrz równie często jak w domu.

Jak by tego było mało, grillować z Broil Kingiem możemy śmiało przez okrągły rok. Dzięki piekarnikom wykonanym z aluminium odlewanego ciśnieniowo grille Broil King są idealnym rozwiązaniem na każdą pogodę. Gdy na dworze pada deszcz lub śnieg, można zostać w suchym domu, gdy na zewnątrz jest mróz, można ogrzać się przy grillu.

Bez względu na pogodę i temperaturę na zewnątrz, zawsze możesz być pewien, że smakołyki przygotowywane na grillu gazowym Broil King zawsze wyjdą smaczne i dopieczone.

źródło i zdjęcie: AGRIMPEX

 

Firma powiązana:

Agrimpex Griluj i Gotuj

Telefon 16 623 61 62, 16 623 61 72
www.broilking.pl
biuro@broilking.pl

Agrimpex Griluj i Gotuj