Aktualności

Nagroda Acanthus Aureus po raz trzeci w rękach Classen

07.02.2011

Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011 w Poznaniu otrzymał nagrodę Acanthus Aureus. Wyróżnienie przyznawane jest za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy. Classen został uhonorowany nagrodą już po raz trzeci.

2011 rok Classen rozpoczął od udziału w największych targach budowlanych w Europie Środkowej – BUDMA 2011. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Zrównoważone budownictwo – Inwestycja w przyszłość”. Firma zaprezentowała w Poznaniu pełną gamę podłóg i drzwi, w tym m. in. najnowszą kolekcję paneli Soft&Silent, ofertę skrzydeł drzwiowych, frontów meblowych i listew przypodłogowych, a także nowoczesny system umożliwiający instalację paneli laminowanych na ścianie – System Gekko.

Prestiżową nagrodę Acanthus Aureus za najlepsze stoisko wystawiennicze Classen otrzymał już po raz trzeci. Wyróżnienie przyznano nie tylko za rozmach, estetykę i jakość realizacji projektu, ale przede wszystkim za rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają realizacji strategii marketingowej firmy, kształtowaniu jej pozytywnego wizerunku i tworzeniu atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem. Nagroda Acanthus Aureus, przyznawana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie od 2003 roku.

Źródło: Imago Public Relations

Więcej

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 32 429 20 00
www.classen.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol