Aktualności

Bramy i ogrodzenia z aluminium firmy GUARDI-O.B.A.

03.12.2014

Firma GUARDI-O.B.A. ma przyjemność zaprezentować Państwu niestandardowe ogrodzenia, bramy wjazdowe i furtki wykonane w 100% z aluminium. Ten nowoczesny materiał nie rdzewieje, jest więc bardzo odporny i bezobsługowy.

Bramy i ogrodzenia z aluminium firmy GUARDI-O.B.A.

Proponuje atrakcyjne i zróżnicowane wzornictwo oraz ciekawą kolorystykę do wyboru. W swojej ofercie posiada bramy i ogrodzenia aluminiowe reprezentujące zarówno ponadczasową klasykę, jak i utrzymane w nowoczesnej stylistyce.

Konfigurator ogrodzeń

Prezentuje indywidualne podejście do potrzeb klienta, zapewniając możliwość samodzielnej konfiguracji ogrodzenia z elementów takich jak: przęsła, furtki, bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne, słupki. Na stronie firmy znajdą Państwo Konfigurator ogrodzeń, czyli nowoczesne narzędzie do stworzenia indywidualnego projektu według własnego pomysłu.

Bramy i ogrodzenia z aluminium firmy GUARDI-O.B.A.W zależności od Państwa potrzeb i wymagań, ogrodzenie może składać się z dowolnej ilości przęseł, furtek, bram wjazdowych – przesuwnych bądź dwuskrzydłowych. Firma serdecznie zaprasza do skorzystania z Konfiguratora!

Ogrodzenie, jako wizytówka domu, spełnia bardzo istotną rolę. Jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale także dopełnienie otoczenia i eleganckie wykończenie posiadłości. Liczy się także prostota i komfort obsługi. Wszystko to oferuje Państwu już teraz firma GUARDI-O.B.A.

Wyróżniające się estetyką wykonania oraz funkcjonalnością bramy i furtki oraz ogrodzenia z aluminium z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Solidna i lekka konstrukcja w połączeniu z wysoką wytrzymałością i trwałością to doskonała rekomendacja.

Produkty firmy GUARDI-O.B.A. posiadają zróżnicowane parametry techniczne i antykorozyjny charakter, zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania techniczne, co jest wyznacznikiem wysokiej jakości i profesjonalizmu. Udzielamy na nie 15 lat gwarancji.

A cena? Sprzedaż bezpośrednia (bez pośredników) oraz bezpłatna dostawa generują fajne ceny, więcej informacji przez telefon +48 13 491 56 39

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: GUARDI-O.B.A.

Firma powiązana:

Guardi O.B.A.

Telefon 13 491 50 66, 0 795 461 791
www.guardi-oba.pl, www.super-ogrodzenia.pl
angelika@guardi-oba.pl

Guardi O.B.A.