Aktualności

Prestiżowe kolekcje Baltic Wood na BAU 2015

01.12.2014

Już 19 stycznia 2015 w Monachium Baltic Wood weźmie udział w międzynarodowych targach – BAU 2015. Przedstawiciele firmy zapowiadają wyjątkowe The Floor Fashion Show. W programie m.in. premierowa kolekcja z nową szerokością desek 210 mm oraz kolekcje drewnianych podłóg litych i trójwarstwowych segmentu Premium!

Prestiżowe kolekcje Baltic Wood na BAU 2015

Prestiżowe kolekcje Baltic Wood na BAU 2015Targi BAU od lat uważane są za najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży budowlanej, architektów oraz rzemieślników, na której prezentowane są światowe, najaktualniejsze trendy. Niech o ich randze świadczy fakt, że chociaż do imprezy jeszcze trochę czasu, od ponad roku wykupione są już miejsca w przestrzeni wystawowej (180 000 m²!). W 2015 roku organizatorzy spodziewają się ok. 230 000 zwiedzających i ponad 2000 wystawców z całego świata. Wśród nich nie zabranie również firmy Baltic Wood.

MIRACLES_Youth fot. Baltic WoodW styczniu 2015 r. szczególny nacisk położony zostanie na "przyszłość budownictwa" i to pod takim hasłem przebiegać będą targi BAU. Podczas specjalnych spotkań goście dyskutować będą na tematy związane z inteligentnym rozwojem miasta, efektywnym wykorzystaniem zasobów naturalnych i energii oraz z szeroko rozumianą synergią człowieka i budynku. Targom i forom dyskusyjnym, w których udział wezmą także uznani architekci, będą towarzyszyć również tematyczne pokazy specjalne. Ukłonem w stronę architektów będzie też największy na świecie konkurs dla młodych twórców "Archi World Academy".

TIMELESS_Poets_Inspiration fot. Baltic WoodPodczas tych ważnych targów, najbliższą przyszłość swoich kolekcji odkryje również Baltic Wood. Firma zaprezentuje swoje kolekcje na stoisku 415 w hali A5. Odwiedzający będą mieli okazję (jako pierwsi!) zobaczyć i dotknąć projektów z kolekcji trójwarstwowych podłóg drewnianych o nowej w ofercie firmy szerokości 210 mm!

Jako firma tworząca ofertę w zgodzie z najnowszymi trendami świata podłóg drewnianych, postanowiliśmy wprowadzić do niej kolejny modny akcent jakim jest deska o zwiększonej szerokości 210 mm – podkreśla Elżbieta Szydłowska, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Baltic Wood. – Od lat obserwujemy coraz większą popularność podłóg w dużych rozmiarach. Konsumenci cenią sobie piękny obraz naturalnego drewna, który najlepiej zarysowuje się na dużej powierzchni. Teraz stwarzamy możliwość jeszcze większej jego ekspozycji. Dodatkowo nowa szerokość umożliwi użytkownikowi komponowanie indywidualnych wzorów podłóg już nie z dwóch, a z trzech różnych szerokości desek! Tym bardziej cieszymy się, że kolekcja deski 210 mm będzie miała premierę na ważnym dla branży budowlanej wydarzeniu, jakim są targi BAU.

Prestiżowe kolekcje Baltic Wood na BAU 2015Zwiedzający stoisko Baltic Wood będą mogli dodatkowo zapoznać się ze szlachetnymi jak wino podłogami litymi z kolekcji Sélection du Sommelier oraz inspirującymi wzorami podłóg trójwarstwowych z prestiżowych kolekcji: No Limits Collection, Timeless Collection oraz The Miracles Collection. Na stoisku 415 czeka nas zatem ogromna porcja aktualnych trendów ze świata najwyższej klasy podłóg drewnianych! Prawdziwe The Floor Fashion Show!

Do zobaczenia w Monachium!

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood