Aktualności

Nowatorskie rozwiązanie montażu napędu do rolet przedstawia EXTE

27.11.2014

Ułożyskowanie napędu jest bardzo wytrzymałe na obciążenia. Składa się ono z tarczy łożyskowej z uniwersalnymi podłużnymi otworami, na których mocowany jest silnik. Można ją obracać w krokach, co 12°, aż do osiągnięcia optymalnego położenia śruby nastawczej silnika.

Nowatorskie rozwiązanie montażu napędu do rolet przedstawia EXTE

Podczas demontażu silnika lub odwijania rolety wystarcza wyciągnięcie czerwonej zasuwki.Przy pomocy zasuwki (na rysunku w kolorze czerwonym) ustalane jest położenie tarczy w ściance podziałowej. W rozwiązaniu tym rezygnuje się z metalowego łożyska. Podczas demontażu, wyciągnięcie zasuwki umożliwia odwijanie rolety, także przy uszkodzonym silniku.

Szybko, prosto i nowocześnie

Przesunięty napęd z dwuczęściową osłoną do szybkiego montażu.Podwójne ścianki podziałowe, wyposażone w specjalne obrotowe wstawki służące do dzielenia lub łączenia skrzyń, w znaczny sposób ułatwiają demontaż. Wstawki te, tak jak w połączeniu bagnetowym można przesuwać i montować w otworach ścianek podziałowych. Powstały otwór jest wystarczająco duży dla wałka 60 mm. Wynikiem tego jest uproszczony demontaż, w szczególności przy skrzyniach z wlotem z poślizgiem.

źródło i zdjęcie: Exte

Firma powiązana:

Exte

Telefon 32 332 04 06, 32 237 03 70
www.exte.pl
exte@exte.pl

Exte