Aktualności

SBS Perłą Polskiej Gospodarki

25.11.2014

Już po raz drugi SBS sp. z o. o. została odznaczona tytułem Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże. Po raz pierwszy tytuł ten otrzymała ona w roku 2011.

SBS Perłą Polskiej Gospodarki

SBS Perłą Polskiej GospodarkiPowyższe wyróżnienie przyznano SBS-owi za konsekwentną realizację polityki i strategii biznesowej oraz za bycie liderem wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Takie słowa oczywiście bardzo zobowiązują. Dlatego też firma obiecuje stale podejmować działania na rzecz poprawy jakości świadczonych przez siebie usług i oferowanych produktów.

Z innych ważnych osiągnięć, którymi w ostatnim czasie może pochwalić się SBS, warto wymienić także tytuł Firmy Przyjaznej Biznesowi oraz obecność na Liście 500 i Liście 2 000 dziennika Rzeczpospolita

SBS Perłą Polskiej GospodarkiRanking Perły Polskiej Gospodarki organizowany jest przez magazyn ekonomiczny Polish Market przy współpracy z Zakładem Wspomagania Analiz Decyzji Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli: Janusz Piechociński – wicepremier i minister gospodarki, prof. Michał Kleiber – prezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Tomasz Szapiro – rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

źródło i zdjęcia: SBS