Aktualności

BeClever odświeża internetowy wizerunek

01.02.2011

Chcąc umożliwić jak najbardziej przyjazny dostęp do informacji na temat firmy BeClever oraz innowacyjnego systemu rolet naokiennych CleverBox, z początkiem stycznia, BeClever uruchomił nową wersję strony internetowej. Odświeżono nie tylko wygląd witryny, ale także wzbogacono ją o nowe funkcjonalności, które w przejrzysty sposób prezentują firmę oraz jej portfel produktowy.

Ze względu na różne potrzeby informacyjne poszczególnych grup docelowych, przygotowany w trzech wersjach językowych serwis, został zaprojektowany z uwzględnieniem podziału na dwie strefy: profesjonalisty oraz klienta finalnego.

Portal zawiera pełną informację dotyczącą parametrów technicznych i cech systemu CleverBox oraz rozbudowany dział plików do pobrania. Wszystkie zalety systemu (jakość, uniwersalność, estetyka, termoizolacja budynków oraz bezpieczeństwo) zostały zaprezentowane w poszczególnych zakładkach strony.

Jednym z ciekawszych rozwiązań nowej wersji serwisu jest innowacyjny konfigurator możliwości wykończenia rolety. Narzędzie to pozwala na dopasowanie wyglądu rolety CleverBox do elewacji budynku i koloru ścian pomieszczeń. Klient może samodzielnie, w prosty sposób wizualizować widok z zewnątrz i od wewnątrz budynku, a następnie wydrukować lub zapisać plik ze szczegółowym opisem wybranego wykończenia. Serwis zawiera również zakładkę warto wiedzieć, w której znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania klientów finalnych.

Zaprezentowana w nowej szacie graficznej - stanowiąca połączenie funkcjonalności i nowoczesnej technologii - witryna internetowa ma za zadanie inspirować, edukować oraz zapoznawać internautów z firmą i oferowanymi produktami. Nowa, jeszcze bardziej intuicyjna w nawigacji wersja serwisu, dostępna jest pod dotychczasowym adresem: www.beclever.eu

Źródło: BeClever

Więcej

Firma powiązana:

BeClever

Telefon 61 436 03 54
www.beclever.eu
info@beclever.eu

BeClever