Aktualności

Maszyna Kärcher do zastosowań komunalnych - MIC 84 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014

24.11.2014

Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich KOMTECHNIKA został nagrodzony wielozadaniowy ciągnik komunalny firmy Kärcher - MIC 84. To już kolejny Złoty Medal dla urządzeń Kärcher. Medal jest przyznawany na podstawie oceny wystawionej przez Jury Konkursowe. Otrzymują go produkty odpowiadające zadanym kryteriom, produkty najwyższej jakości, nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP, który przyznawany jest co roku od 1979 roku cieszy się renomą i dużym uznaniem wśród wystawców krajowych i zagranicznych.

Maszyna Kärcher do zastosowań komunalnych - MIC 84 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014

Maszyna Kärcher do zastosowań komunalnych - MIC 84 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014Nagrodzona maszyna marki Kärcher, dzięki szerokiej gamie dostępnych akcesoriów dodatkowych, pełni rolę wielosezonowego pojazdu komunalnego, w okresach letnich przycinając żywopłoty oraz myjąc ulice, zimą zaś zdolny skutecznie odśnieżać, posypywać piaskiem bądź solą ulice oraz chodniki.

Przede wszystkim służy jako nośnik narzędzi do utrzymania terenów miejskich i gminnych w tym: ulic, placów, parków, ogrodów zoologicznych, dworców i lotnisk. Jest doskonałym narzędziem dla samorządów terytorialnych, firm świadczących usługi komunalne i zarządzających nieruchomościami oraz szeroko pojętego przemysłu.

Maszyna Kärcher do zastosowań komunalnych - MIC 84 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014O nowoczesności maszyny świadczy szereg innowacyjnych rozwiązań i akcesoriów. Wśród wyposażenia służącego np. do utrzymania terenów zielonych można znaleźć różnego rodzaju kosiarki np.  z dużym zbiornikiem, kosiarkę bijakową, kosiarkę z systemem trzech ostrz.

Maszyna Kärcher do zastosowań komunalnych - MIC 84 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014Firma Kärcher oferuje również cały szereg innego specjalnego osprzętu, który sprawia, że maszyna zyskuje na funkcjonalności np. podnośnik palet o udźwigu do 1000 kg, szczotka do usuwania trawy (o wyjątkowo twardej szczecinie do usuwania chwastów z chodników, kostki brukowej czy asfaltu), podnośnik hydrauliczny z szuflą (udźwig 600 kg), ręczna lanca do Maszyna Kärcher do zastosowań komunalnych - MIC 84 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014podlewania, urządzenie wysokociśnieniowe z wężem czy spryskiwacz z hydraulicznie sterowanym ramieniem, który umożliwia podlewanie roślin w miejskich parkach, skwerach czy zieleńcach. W sezonie zimowym z kolei nośnik narzędzi MIC można wyposażyć w różnej szerokości odśnieżarki np. z rozrzutnikiem o dużej wydajności powierzchniowej (szerokość robocza - 160 cm) czy pługi np. pług śnieżny Vario do 1.80 m.

źródło i zdjecia: Kärcher - linia domowa

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.