Aktualności

Firma DRUTEX na targach Equipbaie w Paryżu

21.11.2014

W dniach 18-21 listopada 2014 roku w Paryżu odbyły się prestiżowe Międzynarodowe Targi Equip’baie. Są to jedyne tego typu targi we Francji. Stwarzają one możliwość spotkania wyselekcjonowanej grupy kluczowych klientów i specjalistów z branży.

Firma DRUTEX na targach Equipbaie w Paryżu

Targi te są międzynarodową platformą spotkań, na której są prezentowane nowości i innowacyjne rozwiązania z branży stolarki otworowej. Stąd, na targach nie mogło zabraknąć DRUTEX-u.

Targi Equip’baie co roku przyciągają wiele wystawców jak i odwiedzających. Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 21 000 fachowców z Francji, jak i obcokrajowców.

Na ponad 100-metrowym stoisku DRUTEX przedstawił swoje najważniejsze i cieszące się największym powodzeniem wśród Klientów rozwiązania okienno-drzwiowe. Znajdą się wśród nich zarówno produkty z PVC, aluminium jak i drewna.

Szczególnie na rynek francuski przygotowano specjalne rozwiązania, w tym kolorystykę i systemy stolarkowe zdobywające największą popularność we Francji, w tym okno Iglo Energy, wyróżniające się rewelacyjnie niskim stopniem przenikalności termicznej, Uw= 0,6 W/(m2K)*.  Poza tym w zakresie stolarki PVC firma przedstawi Klientom swoje systemy Iglo 5 – zarówno w zakresie okien, drzwi jak i systemów przesuwnych.

Targi są zawsze świetną okazją do nawiązywania kontaktów handlowych, budowania relacji z obecnymi partnerami, poznawania nowoczesnych rozwiązań w zakresie technologii i know-how. DRUTEX regularnie uczestniczy w targach międzynarodowych i dzięki temu umacnia swoją pozycję na rynku i  inwestuje w rozpoznawalność marki. Tegoroczne targi w Paryżu z pewnością nam w tym pomogą. – powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Paryskie targi są już czwartą wystawą w tym roku, w której uczestniczył DRUTEX. Do tej pory firma prezentowała swoje produkty również na poznańskiej Budmie, na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze czy SAIE3 w Bolonii.

W przyszłym roku DRUTEX planuje obecność na kolejnych zagranicznych wystawach, w tym przede wszystkim w Niemczech, Włoszech i we Francji.

 *Dla okna o wymiarach 1230x1480mm wg CSI w Czechach

źródło i zdjęcia: Drutex

Firma powiązana:

DRUTEX S.A.

Telefon 59 822 91 01
www.drutex.eu
drutex@drutex.com.pl

DRUTEX S.A.