Aktualności

Firma Milewski oferuje drzwi wewnętrzne drewniane w dwóch wersjach konstrukcyjnych

24.11.2014

Nowoczesne i tradycyjne wzornictwo, dowolne kolory, wymiary i projekty oferuje firma Milewski. Drzwi drewniane wykonuje z drewna sosnowego, olchowego, dębowego, które nigdy nie znajdą równych sobie odpowiedników pod względem elegancji i walorów użytkowych wśród wyrobów wykonanych z innych materiałów.

Firma Milewski oferuje drzwi wewnętrzne drewniane w dwóch wersjach konstrukcyjnych:

1. Drzwi wewnętrzne drewniane przylgowe "S"-Klasa z ościeżnicą regulowaną, dzięki której istnieje łatwość w dopasowaniu jej do grubości muru, eliminując tym samym niedoskonałość ościeży.

Poza walorami czysto konstrukcyjnymi ościeżnica regulowana o łagodnych zaokrąglonych kształtach jest zauważalna w swojej "miękkości", masywności nadającej drzwiom charakter ozdabiający i harmonizujący z wnętrzem.

Skrzydło "S"-Klasa jest pozbawione wad wynikających z łączeń dwóch elementów konstrukcyjnych poprzez zmianę profilu skrzydła w sposób umożliwiający zachodzenie listewki z tzw. zamkiem na ramiak skrzydła w sposób licujący z jego powierzchnią.

Profile skrzydeł i ościeżnic są wzmocnione poprzez połączenie czopów pod kątem 45°, zapewniające trzykrotnie większą stabilność konstrukcji, wydłużają trwałość i odporność na wypaczanie ramiaków.

2. Drzwi wewnętrzne drewniane bezprzylgowe "S"-klasa z ościeżnicą regulowaną to pełny komfort i estetyka wyrobu.

Zastosowanie nowych, regulowane zawiasy SFS Sassba (chowane), osadzone w wyfrezowanych gniazdach skrzydła ościeżnicy (nośność do 60kg), zapewniają stabilne, długotrwałe prawidłowe użytkowanie.

źródło i zdjęcia: Milewski

Firma powiązana:

Milewski

Telefon 34 354 83 11, 506 144 676
www.milewski.com.pl
milewski@milewski.com.pl

Milewski