Aktualności

FERRO dla architektów wnętrz i projektantów

02.12.2014

Firma FERRO we współpracy z partnerem – firmą CAD Projekt K&A poszerzyła bazę produktów przeznaczonych dla projektantów i architektów wnętrz. Baza jest kompatybilna z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie i zawiera 150 nowych modeli 3D baterii łazienkowych, zlewozmywakowych oraz natrysków.

FERRO dla architektów wnętrz i projektantów

Na szczególną uwagę zasługuje armatura oszczędzająca zużycie wody, oznakowana certyfikatem EU Ecolabel, czyli kolekcje baterii: Genova, Veneto i Cassino VerdeLine, baterie zlewozmywakowe wykonane ze stali szlachetnej AISI 304, takie jak: Livorno, Paese i Rodez oraz natryski i zestawy natryskowe z deszczownią.

Pliki 3D są już dostępne na stronie internetowej producenta, w zakładce Katalogi  oraz w zakładce Produkty na poszczególnych kartach produktów. Modele FERRO znajdują się również na stronie internetowej CAD Projekt K&A i są dystrybuowane w formie e-mailingu do wszystkich subskrybentów z bazy partnera.

Firma FERRO ma nadzieję, że oddając to praktyczne narzędzie w ręce architektów wnętrz i projektantów wzbogaci ich warsztat pracy umożliwiając tym samym tworzenie interesujących projektów.

źródło i zdjęcie: FERRO

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.