Aktualności

Zamknięcia przeciwpaniczne z powłoką AntiGerm od Novet

21.11.2014

Zamknięcia przeciwpaniczne są najczęściej instalowane w pomieszczeniach o wysokiej częstotliwości użytkowania, w których bardzo ważne znaczenie ma zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny oraz ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się groźnych wirusów i bakterii.

Aby sprostać tym wymaganiom, firma Iseo wprowadziła do swojej oferty zamknięcia przeciwpaniczne pokryte specjalnym rodzajem lakieru, który skutecznie niszczy ponad 650 gatunków bakterii, wirusów, grzybów, alg i pleśni.

Trwała i skuteczna ochrona

Zamknięcia przeciwpaniczne z powłoką AntiGerm od NovetAntiGerm to antybakteryjny lakier dostępny na wszystkich zamknięciach przeciwpanicznych Iseo z wyjątkiem tych, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Jego bardzo wysoka skuteczność sprawia, że produkty z powłoką AntiGerm mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, baseny, szkoły, baseny, dworce, lotniska itp.

Jednocześnie lakier AntiGerm jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami przez cały okres pracy zamknięcia, nawet jeśli jego powierzchnia zostanie zarysowana. Działanie lakieru opiera się na stałym uwalnianiu jonów srebra, które poprzez modyfikowanie kodu DNA bakterii, zapobiegają ich namnażaniu.  

Skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność lakieru potwierdza certyfikat przyznany przez Instytut ICIM. Ponadto powłoka AntiGerm została przebadana na Wydziale Medycyny Molekularnej Uniwersytetu w Padwie. Wszystkie zamknięcia z powłoką AntiGerm zostały oznaczone specjalnym logo, które jest zastrzeżonym znakiem handlowym i może być wykorzystywane wyłącznie w odniesieniu do oryginalnych zamknięć przeciwpanicznych wyprodukowanych przez firmę Iseo.

źródło i zdjęcie: NOVET

Firma powiązana:

Novet

Telefon 42 214 29 33, 34
www.novet.eu
bok@novet.eu

Novet