Aktualności

Schimmel - Sanierputz firmy Remmers Polska

14.11.2014

Schimmel - Sanierputz to aktywny kapilarnie tynk regulujący klimat. Zawartość chromu w postaci rozpuszczalnych związków chromu (VI) w odniesieniu do całkowitej suchej masy cementu wynosi mniej niż 0,0002%.

Schimmel - Sanierputz firmy Remmers PolskaSchimmel - Sanierputz firmy Remmers Polska zastosowanie

Naprawa i renowacja ścian zagrożonych zaatakowaniem przez grzyby pleśniowe oraz zapobieganie procesom związanym z kondensacją wody w pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki niskiemu ciężarowi powierzchniowemu i korzystnej odkształcalności Remmers Schimmel - Sanierputz może być stosowany także na podłożach o niskiej wytrzymałości i nośności. Może być stosowany na wszystkich mineralnych, nadających się pod tynk materiałach i podłożach, jak np. cegła murowa, cegła wapienno - piaskowa, kamień łamany, tynk wapienny/cementowy.

O firmie Remmers Polska

Sprawdzone i precyzyjnie wyselekcjonowanie źródła zaopatrzenia, najnowocześniejsze technologie, a także stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia technika zastosowań, przełożyły się na znakomity efekt potwierdzony realizacją licznych obiektów referencyjnych, które można podziwiać na polskich ulicach oraz osiedlach, instytucjach publicznych, obiektach zabytkowych praz zakładach przemysłowych.

Dla nas pojęciem "chemia budowlana" kryją się produkty przede wszystkim bezpieczne dla człowieka i środowiska, a jednocześnie cechujące się wysoką skutecznością i niezawodnością. Oczywistym standardem jest zgodność tynków renowacyjnych, bejc, lakierów oraz impregnatów do drewna, jak również powłok bitumicznych z wszelkimi europejskimi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów.

Chemia budowlana sygnowana znakiem Remmers to propozycje zaawansowane technologicznie, innowacyjne, które często wyróżniają się w skali światowej.

źródło i zdjęcie: Remmers Polska

Schimmel - Sanierputz firmy Remmers Polska

Firma powiązana:

Remmers

Telefon 61 816 81 00
www.remmers.pl
budowle@remmers.pl

Remmers
Zobacz produkty: