Aktualności

Bramy wjazdowe i ogrodzenia oferuje ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

14.11.2014

Brama wjazdowa i ogrodzenie posesji bardzo często są utożsamiane z poglądem jej właściciela na temat postrzegania swojej osoby przez innych.

Wzornictwo oraz konstrukcję bram i przęseł ogrodzeniowych ZKM dostosowuje do indywidualnych potrzeb i wymagań KlientaNaszym Klientom oferujemy starannie zaprojektowane i wykonane bramy oraz ogrodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy wjazdowe przesuwane, rozwierane oraz przęsła ogrodzeniowe wykonane według projektu własnego lub dostarczonego. Wzornictwo oraz konstrukcję bram i przęseł ogrodzeniowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

W zależności od specyfiki projektu powierzchnię bram i ogrodzeń cynkujemy, malujemy proszkowo na jeden z kolorów wchodzących w skład palety RAL lub malujemy natryskowo. Na każdym etapie planowania i projektowania konstrukcji oferujemy Państwu doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, starannie dopasowanych do charakteru budynku oraz Państwa wymagań.

 Do wykonania bram i przęseł ogrodzeniowych używane są wyłącznie materiały wysokiej jakościNasze bramy projektujemy tak, by przystosować je do montażu zaawansowanych systemów automatyki. Dodatkowo, na życzenie Klienta oferujemy usługi montażu napędów i sterowań do bram przesuwanych i rozwieranych.

Do wykonania bram i przęseł ogrodzeniowych stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości. W połączeniu z dokładnością wykonania i profesjonalizmem, daje to gwarancję trwałości i niezawodności produktu.

Naszym celem jest tworzenie indywidualnych, szytych na miarę rozwiązań, które będą cieszyły Państwa swoją niezawodnością przez wiele lat.

źródło i zdjęcia: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych