Aktualności

Blachy trapezowe poleca Florian Centrum

09.10.2014

Blachy trapezowe  T-8 FC, T-12 FC, T-18 FC, T-18E FC, T-35E FC  i T -55 to idealny materiał na pokrycia dachowe i elewacyjne.

Wytrzymałe, estetyczne, łatwe w montażu, z możliwością stosowania izolacji cieplnej. Blachy trapezowe mogą być wykonane z: blachy ocynkowanej, blachy pokrytej powłoką alucynku blachy ocynkowanej powlekanej w całej gamie kolorów oraz blachy aluminiowej zabezpieczonej powłoką lakierniczą.

Możliwość wyboru profilu daje duże możliwości zastosowania. Szybki i prosty montaż lekkiej konstrukcji budynku to podstawowy atut decydujący o obniżeniu kosztów i skróceniu czasu montażu. Możliwość zamówienia blachy na żądaną długość stwarza dodatkowe oszczędności i ułatwienia związane z montowaniem dachu. Kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo pozwala klientom na dokonanie właściwego wyboru.

Na potrzeby klienta, firma posiada w swojej ofercie  samoprzylepny  filc anty-kondensacyjny , który jest  nakładany na blachy trapezowe  typu:  T-12FC, T-18FC, T-18E FC  oraz T -35E FC.   Blachy zabezpieczane filcem cieszą  się dużym  zainteresowaniem, ponieważ można je stosować w każdych warunkach przy różnych typach obiektów, w których kondensacja nastręcza problemów. Filc zapobiega skraplaniu się wody na blaszanych dachach i ścianach w budynkach nieizolowanych .

Zalety:

  • zapobiega skraplaniu się wody
  • stanowi dodatkową ochronę przeciwkorozyjną
  • ma wysoką trwałość
  • ma wysoką ognioodporność
  • ulepsza izolację akustyczną i termiczną
  • łatwy w czyszczeniu

Ponadto Florian Centrum oferuje profilowane płyty z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym o profilu blach  trapezowych  przeznaczone jako elementy doświetlające łączone z blachą trapezową T-35 .

źródło i zdjęcie: Florian Centrum

Firma powiązana:

Florian Centrum S.A.

Telefon Sekretariat + 48 24 355 14 55, Dział sprzedaży + 48 24 355 14 63 do 65
www.floriancentrum.com.pl
sekretariat@floriancentrum.com.pl, handlowy@floriancentrum.com.pl, zamowienia@floriancentrum.com.pl

Florian Centrum S.A.