Aktualności

Elektryczne systemy grzejne firmy ELEKTRA

06.11.2014

Ogrzewanie elektryczne staje się coraz bardziej popularne. Powodów jest wiele, ponieważ budynki powstają z coraz lepszych materiałów o caraz lepszych parametrach cieplnych, koszty inwestycyjne związane z instalacją ogrzewania elektrycznego, w tym podłogowego, są znacznie niższe w prównaniu z innymi systemami grzewczymi. Bardzo łatwa, precyzyjna i niezależna regulacja temperatury w każdym pomieszczeniu. Energia elektryczna uważana jest za najczystsze medium oraz jest niemalże nieograniczony dostęp do niej. Efektywność ogrzewania elektrycznego wynosi blisko 100% ze względu na brak strat ciepła podczas spalania oraz przesyłu.

Elektryczne systemy grzejne firmy ELEKTRA

Ochrona przed mrozem:

  • System chroni nawet w najbardziej surową zimę rury, zawory, siłowniki i inne elementy podatne na uszkodzenia w wyniku oddziaływania niskiej temperatury.
  • Straty poniesione z powodu uszkodzonych rur i zaworów przewyższają nakłady poniesione na instalację grzewczą.

Ochrona przed śniegiem i lodem:

  • System zapobiegający zaleganiu śniegu i lodu na dachach, w rynnach, rurach spustowych, na podjazdach, drogach, schodach, tarasach, na wiaduktach, mostach, itp.
  • Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja daje pewność, że ogrzewane powierzchnie będą wolne od śniegu i lodu, rynny i rury spustowe będą drożne, a na dachu nie utworzą się nawisy śnieżne i sople.

źródło i zdjęcia: ELEKTRA

Firma powiązana:

Elektra

Telefon 22 843 32 82
www.elektra.pl
info@elektra.pl

Elektra