Aktualności

Elastyczna aranżacja miejsca pracy dzięki firmie Legrand

04.11.2014

Oferta firmy Legrand zapewnia funkcjonalność, ergonomię, komfort i szybkość instalacji w obiektach biurowych.

Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom, użytkownicy mają łatwy dostęp do wszystkich typów gniazd zasilających i multimedialnychMinipuszki POP-UP, przepusty biurkowe, oraz pokrywy gniazd doskonale komponują się z każdym typem mebli. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom, użytkownicy mają łatwy dostęp do wszystkich typów gniazd zasilających i multimedialnych, zaś bogaty wachlarz wykończeń produktów pozwala funkcjonalnie i estetycznie zaaranżować przestrzeń biurową.

Oferta minipuszek POP-UP to idealne rozwiązanie do prowadzania zasilania oraz multimediów do stanowiska pracy. Pięć rodzajów wykończenia: aluminium, brąz, stal nierdzewna białe lub czarne doskonale harmonizują się z wystrojem wnętrza, natomiast płaska pokrywa minipuszek dyskretnie komponuje się z meblami i podłogą w biurze.

Minipuszki oferują wyjątkową funkcjonalność i elastyczność, dzięki rozmiarom od trzech do ośmiu modułów oraz możliwości wyposażenia w osprzęt Mosaic możliwe jest zrealizowanie ponad dwustu pięćdziesięciu funkcji od gniazd zasilających po gniazda HDMI.

Przepusty biurkowe. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć w sobie prostotę wykonania oraz ergonomię przy minimalizacji zajmowanego miejsca oraz maksymalizacji funkcji dla użytkownika. Przepusty biurkowe montuje się w oryginalnych przepustach biurkowych o średnicy od 60 do 80 mm.

źródło i zdjęcie: Legrand

Firma powiązana:

LEGRAND POLSKA

Telefon 801 133 084, +48 22 549 23 22
www.legrand.pl, www.legrandwdomu.pl, automatykadomowa.legrand.pl
info@legrand.com.pl

LEGRAND POLSKA