Aktualności

ZŁOTY INSTALATOR 2014 dla najlepszych!

31.10.2014

Podczas IV Kongresu INSTALEXPO, który odbył się w październiku br. firma Viessmann otrzymała statuetkę za hybrydową pompę ciepła Vitocaldens 222-F.

Nagroda przyznawana jest w ramach konkursu "Złoty Instalator" organizowanego przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. Wyróżnienie firmy Viessmann to potwierdzenie bardzo wysokiej jakości urządzeń.

Vitocaldens 222-F to kompaktowe urządzenie, w którym znajduje się pompa ciepła wykorzystująca ciepło z powietrza atmosferycznego i wysokosprawny kondensacyjny kocioł gazowy zasilany gazem ziemnym lub płynnym zbiornik ciepłej wody użytkowej.

Poza uroczystą Galą wręczenia statuetek przedstawiciel firmy Viessmann p. Krzysztof Godala wziął udział w niezwykle ciekawej dyskusji, jaka miała miejsce podczas konferencji towarzyszącej Kongresowi.

Wraz z przedstawicielami innych producentów branży grzewczej poruszono temat rynku kotłów grzewczych w Polsce po wrześniu 2015 w świetle nowych wymogów unijnych i nowych warunków technicznych.

więcej o Vitocaldens 222-F

źródło: Viessmann

Firma powiązana:

Viessmann

Telefon 71 360 71 00
www.viessmann.pl
info@viessmann.pl

Viessmann