Aktualności

Dzień Cieśli i Dekarzy odbył się w zakładzie firmy Wiązary Burkietowicz

31.10.2014

Na początku października 2014 r. w zakładzie prefabrykowanych konstrukcji dachowych Wiązary Burkietowicz odbył się "Dzień Cieśli i Dekarzy". Wydarzenie zostało zorganizowane przez firmy Wiązary Burkietowicz oraz Mitek Industries Polska.

"Dzień Cieśli i Dekarzy" to doskonała okazja do spotkań w gronie specjalistów, podczas których uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem specjalistów z firm Wiązary Burkietowicz, Mitek Industries Polska, Simpson Strong Tie oraz Sterpol - Wielkopolska Technika Narzędziowa.

Spotkanie otworzyło wystąpienie przedstawiciela firmy Wiązary Burkietowicz, który przedstawił ideę imprezy, a także gości specjalnych. Krótkie wprowadzenie poprzedzało wystąpienie jednego z współorganizatorów wydarzenia - firmy Mitek Industries Polska.

O ciesielstwie przemysłowym, a także o tym czy tylko okna i drzwi mogą przyjeżdżać z fabryki, opowiedział Pan Bogusław Węgrzanowski, dyrektor Mitek Industries Polska. Po krótkiej przerwie na uczestników czekały wystąpienia przedstwicieli Simpson Strong Tie, Sterpol oraz Wiązary Burkietowicz.

Dzień Cieśli i Dekarzy odbył się zakładzie firmy Wiązary BurkietowiczO zastosowaniu złączy ciesielskich w konstrukcjach wiązarowych i tradycyjnych więźbach dachowych opowiedział Pan Dariusz Kowalski, KAM & Marketing Manager Simspon Strong Tie. Z kolei Pan Jerzy Sterańczak, właściciel Firmy Sterpol - Wielkopolska Technika Narzędziowa, zaprezentował najnowsze narzędzia przydatne w pracy cieśli i dekarza.

W drugiej części dnia uczestnicy zorganizowanych w Odolanowie „Dni Cieśli i Dekarzy” mogli wziąć udział w zwiedzaniu zakładu Wiązary Burkietowicz, a także jako pierwsi zapoznali się z nowym programem partnerskim - dającym szereg korzyści i budującym konkurencyjność na rynku.

O zasadach programu opowiedział Pan Tomasz Nieruchalski, dyrektor handlowy firmy Wiązary Burkietowicz. Pod koniec dnia na uczestników wydarzenia czekały konkursy, a w nich atrakcyjne nagrody: bony podarunkowe o łącznej wartości 7500 zł, gwoździarka PowerShot 90 i wiele innych.

źródło i zdjęcie: Wiązary Burkietowicz