Aktualności

Myjka do okien WV 50 plus marki Kärcher wśród grupy finalistów w konkursie Dobry Wzór 2014

29.10.2014

Do tegorocznej, 21 edycji konkursu Dobry Wzór na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi oferowane na polskim rynku, dopuszczono ponad 1200 produktów i usług, które konkurowały w siedmiu kategoriach: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały produkcyjne.

Urządzenie do czyszczenia okien marki Kärcher WV 50 plusCelem Konkursu, nad którym honorowy patronat objął Minister Gospodarki, jest wyróżnianie produktów charakteryzujących się oryginalnym wzornictwem i przeznaczonych dla polskiego konsumenta.

Do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2014 z pośród 125 zgłoszonych do sfery dom, zakwalifikowało się urządzenie do czyszczenia okien marki Kärcher WV 50 plus.

Myjka do okien WV 50 plus to urządzenie, które niczym odkurzacz odsysa brudną wodę nie pozostawiając żadnych plam ani smug. Urządzenie to skraca czas pracy i jest przeznaczone do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiem czyszczącym, a następnie przetrzeć ściereczką z mikrofibry i na koniec zebrać wodę. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie 250 ml płynu (jeden zbiornik), który doskonale usuwa m.in. tłuszcz, zabrudzenia atmosferyczne, kurz, a nawet osad z dymu papierosowego. Myjka wyposażona w litowo-jonową baterię jest bardzo lekka (700 g) i wygodna w użytkowaniu. W pełni naładowana bateria pozwala na umycie do 30 m2 powierzchni, co odpowiada 10-15 oknom.

Organizatorem Konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego - instytucja o statusie jednostki naukowej i Centrum Badawczo-Rozwojowego. IWP jest członkiem International Council of Societies of Industrial Design (ICSID), międzynarodowej organizacji promującej dobre wzory oraz Design Management Institute (DMI) - międzynarodowej organizacji zrzeszającej instytucje biznesowe i kulturowe.

źródło i zdjęcia: Kärcher - linia domowa

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.