Aktualności

Kamil Stoch ponownie w barwach marki ISOVER

28.10.2014

W nowym sezonie skoków narciarskich ISOVER po raz drugi został oficjalnym partnerem Kamila Stocha i Stefana Huli. Marka przedłużyła współpracę z reprezentantami Polski na sezon 2014/2015. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 24 października 2014 r. podczas 17. Gali Klubu ISOVER w Zakopanem.

W ubiegłym sezonie skoków narciarskich marka ISOVER towarzyszyła sportowcom podczas wszystkich startów i spektakularnych sukcesów. W czasie kiedy ISOVER był oficjalnym partnerem, Kamil Stoch wywalczył m.in. Kryształową Kulę i zwycięstwo w Pucharze Świata oraz dwa złote medale na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

To był naprawdę niezwykły sezon i ogromna przyjemność współpracy z tak wybitnymi sportowcami. Zdrowa rywalizacja w duchu fair play to wartości bliskie zarówno ISOVER, jak i naszym skoczkom, dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Kamilem Stochem i Stefanem Hulą - mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Nowa umowa partnerska między ISOVER a Kamilem Stochem i Stefanem Hulą obejmuje cały sezon 2014/2015. Do jej podpisania doszło w ubiegły piątek (24 października 2014 r.) podczas 17. Gali Klubu ISOVER - corocznego spotkania z partnerami handlowymi marki. Gościem specjalnym wydarzenia była również Ewa Błaszczyk, znakomita aktorka i prezes Fundacji "Akogo?", która jest ambasadorem marki w ramach kampanii wizerunkowej - "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Podczas spotkania zaprezentowano także najnowszą odsłonę kampanii produktowej marki - "Bez wełny nie ma komfortu", która z lekkim przymrużeniem oka, wykorzystując owce w różnych konfiguracjach, ma za zadanie przedstawić korzyści ze stosowania rozwiązań ISOVER.

Pierwsze zawody Pucharu Świata 2014/2015, w których polscy skoczkowie wystartują m.in. w barwach ISOVER odbędą się 22 listopada 2014 w Klingenthal w Niemczech.

www.isover.pl

źródło i zdjęcia: ISOVER

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska