Aktualności

Znów ARBET zabezpiecza policję

27.10.2014

Izolacja styropianem to zabezpieczenie przed zimnem, hałasem i wilgocią. Tym razem ARBET zabezpiecza w ten sposób... policję! W 2014 roku policja kilkakroć zaufała Fabryce Styropianu ARBET. Dla producenta styropianu oznacza to, że jego produkty chronią policjantów - tym razem z komendy policji w Mierzynie pod Szczecinem.

Arbet ocieplił komendę policji w Mierzynie pod SzczecinemDocieplenia zostały wykonane styropianem Fasada System GRAFIT. Inwestora przekonał do wybrania Grafitu stały współpracownik ARBETu, firma 3W, oddział Szczecin. Wykonawca: Comparpol II. Inwestorzy, którym zależy na utrzymaniu estetyki budynku i którzy nie chcą, by warstwa izolacji była zbyt gruba, są skłonni stosować styropiany takie jak Fasada System GRAFIT z FS ARBET, umożliwiający wykonanie stosunkowo cienkiej warstwy izolacji przy zachowaniu odpowiednich parametrów izolacji termicznej.

Policja w Szczecinie, a także w innych regionach Polski często wybierała do dociepleń płyty styropianowe ARBET. W 2014 roku docieplono m.in. komisariat policji we Wrocławiu przy ul. Połubińskiego. Warto przypomnieć, że ta realizacja dotyczyła izolacji dużego budynku, którego elewacja ma powierzchnię około 2 tysięcy m2. Przez tak duże ściany starego budynku do tej pory wdzierało się zimno i wilgoć. Trudna praca policjantów stawała się jeszcze trudniejsza przez nieprzyjemne warunki, w których pracowali. Tym razem wykonawca, który na stałe współpracuje z ARBETem, zdecydował się zastosować do izolacji ścian w komisariacie płyty ARBET Fasada System grubości 14 cm. Solidna grubość płyty zapewniła właściwe parametry izolacyjności cieplnej.

źródło i zdjęcia: Arbet

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet